SIKÇA SORULAN SORULAR

Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne katılmak için online sistem üzerinden kullanıcı adı/şifre oluşturduktan sonra başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu dilediğiniz zaman kaydedebilir ve son başvuru tarihine kadar üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Başvuru sistemine gitmek için lütfen tıklayınız. Tüm başvuru süreciniz boyunca tarafınıza bilgilendirme e-maili iletilecektir. Lüften bu e-mailleri dikkatlice okuyunuz.

Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne merkezi ve/veya işletme yeri Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüzel kişiliğe sahip büyük ölçekli işletmeKOBİstartupsosyal girişim ve yerel yönetimler başvurabilir. Sivil toplum örgütleri (dernek, vakıf vb.) ve akademik kurumlar ödül başvurusunda bulunamazlar. Ancak bu kurumların özel sektör iş birliği ile gerçekleştirdikleri projeler, proje paydaşı şirketin başvurusu ile dolaylı olarak ödül kapsamına alınmaktadır. (Bknz. Kimler Başvurabilir?)

Projenizi birden fazla kategoride aday gösterebilirsiniz fakat her bir kategori için projenizin uygun niteliklere sahip olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Her bir başvuru için ayrıca kayıt ücreti ödenmesi gerekmektedir.  

Sürdürülebilir İş Ödülleri, değerlendirme kriterlerini ve kategori açıklamalarını başvuru öncesinde inceleyiniz. Ayrıntılı sorularınız & kategori yönlendirmeleri için; Sürdürülebilirlik Akademisi ile iletişime geçebilirsiniz. (Bknz. Değerlendirme & Kategoriler)  

(Bknz. Başvuru Bedelleri)  

Aynı kurumdan birden fazla başvuru olması halinde ilk başvuru dışındakiler için indirim uygulanır (Bknz. Başvuru Bedelleri)  

Başvuru formunu doldurduktan tarafınıza gelecek e-mailde belirtilen adımları izleyerek aşağıda gördüğünüz hesap bilgileri ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.   EFT Banka Bilgileri: Yapı Kredi Bankası Erenköy Şubesi (122) Sürdürülebilirlik Akademisi TL Hesabı Hesap Numarası: 89535581 IBAN: TR15 0006 7010 0000 0089 5355 81  

Sürdürülebilir İş Ödülleri Jüri üyeleri, iş dünyasının daha sürdürülebilir olması için çalışan ve ilham veren kişilerden oluşmaktadır. Pek çoğu sürdürülebilirlik alanında en başından beri liderlik yapmış bireylerdir. (Bknz. Jüri)

Başvuruların değerlendirilmesi, Sürdürülebilir İş Ödülleri Jüri üyeleri tarafından başvuru süreci kapandıktan sonra gerçekleşir. Jüri üyeleri, aday listesindeki başvuruları belirtilen kriterlerine göre puanlandırma sistemi ile değerlendirir. Bu puanlandırma sonunda önce finalistlerin listesi ve sonrasında ise ödül sahipleri belirlenir. (Bknz. Değerlendirme)

Ödül Töreni ile ilgili detaylar için bilgilendirme yapılacaktır. Güncel bilgiler için web sitesini takip ediniz.  

Ödül Töreni ile ilgili detaylar için bilgilendirme yapılacaktır. Güncel bilgiler için web sitesini takip ediniz.